Wesprzyj nas

Stypendia Talentów są istotnym wsparciem dla najzdolniejszych młodych ludzi. 100% wpłaconej kwoty przeznaczone jest na stypendium finansowe dla konkretnej osoby. Wkład w rozwój stypendysty dzisiaj to faktyczny wpływ na to, jak będzie wyglądać przyszłość. Szukamy utalentowanych osób, które wkrótce będą kreowały naszą rzeczywistość. Decydując się na wsparcie Fundacji przy niewielkim nakładzie sił możesz mieć na to realny wpływ.

thumb
thumb2
100% Twojej darowizny

100% wpłaconej kwoty przeznaczone jest na stypendium finansowe dla konkretnej osoby. Nie opłacamy z niej kosztów administracyjnych, ani innych wydatków związanych z działaniem fundacji. Działalność Fundacji jest całkowicie transparentna - co roku publikujemy sprawozdanie z informacją, w jaki sposób rozdysponowaliśmy powierzone nam środki.

thumb3
thumb4
Obserwuj jak rozwija się talent i pasja

Wybierając konkretnego stypendystę lub stypendystkę, którego czy którą będziesz wspierać, zyskujesz możliwość bieżącej obserwacji jego/jej postępów. Każdy kolejny sukces będzie również Twoim udziałem i Twoją radością. Stale będziemy Cię informować o kolejnych zamierzeniach i działaniach stypendysty/tki.

thumb5
Stań się częścią społeczności Talentów

Nasi stypendyści nie są anonimowi. Dbamy o to, aby każdy fundator osobiście poznał osobę, na której wsparcie się decyduje. Obecność wszystkich zaangażowanych na corocznej Gali Rozdania Stypendiów jest dla nas bardzo ważnym momentem. Troszczymy się o dobre relacje pomiędzy naszymi stypendystami i fundatorami.

Wspierają nas:
https://www.swps.pl/
https://www.vox.pl/
https://pragmatiq.pl/
https://antmicro.com/
https://www.concordiadesign.pl/
https://cdv.pl/
https://www.citibank.pl/poland/kronenberg/polish/1207.htm
https://new.abb.com/pl/o-nas
https://pjk-consulting.pl/
https://www.softserveinc.com
https://atos.net/en/
https://grantthornton.pl/
http://www.machinarozwoju.pl/
wesprzyj-nas/omowienie#
https://abilityconsulting.pl/
wesprzyj-nas/omowienie#
http://vipgroup.com.pl/
https://bordman.pl/
https://agnieszkaszwejkowska.pl/
https://agnieszkaszwejkowska.pl/
wesprzyj-nas/omowienie#

Używamy plików cookies w celach analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Szczegóły: polityka prywatności.

Akceptuję