Stypendia kierowane są do osób, które mogą pochwalić się istotnymi osiągnięciami.
Jeśli chcesz być częścią społeczności tworzącej Talenty, lubisz działać społecznie, chcesz brać udział we wspólnych projektach i wyjazdach, lubisz pracować w gronie osób o różnych pasjach
i zainteresowaniach, potrzebujesz pomocy w dalszym rozwoju - złóż wniosek o stypendium.

thumb
thumb2
Stypendium Finansowe

Stypendia Talentów najczęściej wypłacane są przez 10 miesięcy w roku, ich wysokość wynosi od 400 zł do 1500 zł miesięcznie. Stypendia te pozwalają na pokrycie wydatków związanych z edukacją i rozwojem stypendysty i stypendystki; ich przykłady wyszczególnione są w Regulaminie Funduszu Stypendialnego Talenty. O wysokości stypendium decyduje Kapituła Funduszu biorąc pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia, sytuację rodzinną i majątkową oraz zaangażowanie społeczne kandydata lub kandydatki.

thumb3
thumb4
Stypendium z indeksem

To stypendium, które pozwala na podjęcie studiów na Uniwersytecie SWPS lub w Collegium da Vinci w Poznaniu, po uzyskaniu pozytywnego wyniku rekrutacji na dany kierunek studiów. Jego wysokość wynosi 100% czesnego na danym kierunku, nie obejmuje ono opłat związanych z rekrutacją ani innych dodatkowych opłat związanych z tokiem studiów.

thumb5
thumb.6jpg
Wakacyjne spotkania

Wakacyjne spotkania stypendystów i absolwentów to bardzo ważny element działaności naszej fundacji. To czas, który pozwala na spotkanie ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach. Wspólne rozmowy, spotkania z ciekawymi gośćmi, prelekcje stypendystów i absolwentów poszerzają horyzonty i pozwalają na poznanie różnych punktów widzenia. Warszaty i przekrojowe projekty inicjują przeplyw wiedzy i wymianę doświadczeń. Współpraca z ludźmi, którzy doskonalą się w różnorodnych dziedzinach pozwalają przedyskutować swoje pomysły, nabrać dystansu czy dodatkowej energii. 

thumb7
Praca Społeczna

Przywiązujemy dużą wagę do zaangażowania społecznego naszych stypendystów. Jest to także jedno z kryteriów branych pod uwagę przy wyborze kandydata do stypendium. W ramach dzielenia się talentem, każdy ze stypendystów zobowiązuje się do przepracowania minimum 10 godzin miesięcznie na rzecz dobra wspólnego. Nie narzucamy konkretnego zaangażowania, pozostawiamy decyzji stypendystów, w jaką działalność społeczną chcą się zaangażować. 

Co mi dało stypendium

„Wsparcie Funduszu Talenty pozwoliło mi na nieustanne przekraczanie granic tego, co wcześniej traktowałem jako niemożliwe”.

Daniel Stachuła

„Fundusz przesunął moje granice ambicji, marzeń i celów. Zmienił spojrzenie na świat i samego siebie bardziej, niż bym tego oczekiwał. To najcenniejsze, co można w życiu otrzymać.”

Marek Kwiatkowski

„Talenty to przede wszystkim ludzie. Dodają energii, zaciekawiają, pokazują inny punkt widzenia, wspierają. To motywacja, by działać więcej, wyjść poza schematy, rozwijać się”.

Dominika Kaczyńska

Używamy plików cookies w celach analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Szczegóły: polityka prywatności.

Akceptuję