Zakończyliśmy przyjmowanie wniosków o stypendia na rok akademicki 2022/2023.

Do dnia 10 lipca przyjmowane będą wnioski o przedłużenie stypendium, które składać mogą aktualni stypendyści Talentów.

 

Lista laureatów stypendiów zostanie ogłoszona na stronie internetowej do dnia 30 lipca br.

Wszystkich laureatów stypendiów zaparszamy do udziału w wakacyjnym spotkaniu stypendystów i stypendystek.  

fake watches

Dla ucznia Dla studenta Regulamin

Dla maturzysty Dla stypendysty Jak wypełnić wniosek

fake watches

Wakacyjne spotkania Talentów


Tegorczne wakacyjne spotkanie wszystkich stypendystów odbędzie się

w dniach 23 - 29 sierpnia w Obrzycku niedaleko Poznania. Udział w spotkaniu jest warunkiem koniecznym uruchomienia pomocy stypendialnej. Stypendyści nie ponoszą żadnych kosztów związanych z przyjazdem i udziałem w wakacyjnych warsztatch.
Szczegółowy program wakacyjnego spotkania zostanie ogłoszony w lipcu. Jak co roku odwiedzą nas także zaproszeni goście oraz absolwenci Talentów. 

Talentowe wakacje to czas spotkań. Spotkań z ciekawymi gośćmi, z nowymi zadaniami podczas wspólnych projektów, z nieznanymi wcześniej obszarami wiedzy... Przede wszystkim jednak spotkań z innymi stypendystami i absolwentami, integracji i dzielenia się pomysłami."

Dorota Kołodziej

"Wciąż nie znalazłem jednego słowa lub wyrażenia, które obejmowałoby całość wrażeń z Wakacyjnego Spotkania Talentów. Za to jestem przekonany, że by w pełni zrozumieć fenomen tego wydarzenia trzeba go po prostu doświadczyć."

 

Michał Kosmecki

„Wakacyjne spotkania Talentów to tydzień pełen wrażeń,długie rozmowy podczas spacerów nad rzeką czy w lesie, po prostu wspaniały, letni czas. Z wyjazdu wrócisz z ogromną dawką inspiracji i świadomością, że masz przyjaciół rozsianych po całej Polsce, a także poza jej granicami."

 

Alicja Sadowska


Używamy plików cookies w celach analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Szczegóły: polityka prywatności.