Stypendia kierowane są do osób, które mogą pochwalić się istotnymi osiągnięciami. 

Jeśli chcesz być częścią społeczności tworzącej Talenty, lubisz działać społecznie,

chcesz brać udział we wspólnych projektach i wyjazdach, lubisz pracować w gronie osób o różnych pasjach i zainteresowaniach,  potrzebujesz pomocy w dalszym rozwoju,

zapoznaj się z informacjami zawartymi w  Regulaminie , złóż wniosek o stypendium. 

 

Stypendia kierowane są do osób, które mogą pochwalić się istotnymi osiągnięciami. Jeśli chcesz być częścią społeczności tworzącej TALENTY, lubisz działać społecznie, chcesz brać udział we wspólnych projektach i wyjazdach, lubisz pracować w gronie osób o różnych pasjach i zainteresowaniach, potrzebujesz pomocy w dalszym rozwoju zapoznaj się z informacjami zawartymi Regulaminie.

i złoż wniosek o stypendium.

 

 

 

 

 

 


Dla maturzysty Dla studenta Dla stypendysty

Regulamin Jak wypełnić wniosek

Wnioski o stypendia na rok akademicki 2021/2022 można składać do dnia 30 czerwca br.. 

Lista laureatów stypendiów zostanie ogłoszona do dnia 30 lipca br.

Do składania wniosków zapraszamy tegorocznych maturzystów oraz aktualnych studentów I i II roku studiów I stopnia. Wnioski o przedłużenie stypendium mogą składać aktualni stypendyści.

Wszyscy stypendyści zaproszeni są do udziału w letnich warszatatach, które odbędą się w dniach 24-29 sierpnia w okolicach Poznania. Udział w letnim spotkaniu jest warunkiem uruchomienia pomocy stypendialnej.

 

Wnioski o stypendia na rok akademicki 2021/2022 można składać do 30 czerwca br. Lista laureatów stypendiów zostanie ogłoszona do dnia 30 lipca br. Do składania wniosków zapraszamy tegorocznych maturzystów oraz aktualnych studentów I i II roku studiów I stopnia. Wnioski o przedłużenie stypendium mogą składać aktualni stypendyści Talentów.

Wszyscy stypendyści zaproszeni są do udziału w letnich warszatatach, które odbędą się w dniach 24-29 sierpnia w okolicach Poznania. Udział w letnim spotkaniu jest warunkiem uruchomienia pomocy stypendialnej.

 

Co dało mi stypendium

„Wsparcie Funduszu Talenty pozwoliło mi na nieustanne przekraczanie granic tego, co wcześniej traktowałem jako niemożliwe”.

Daniel Stachuła

„Stypendium to wsparcie, pomoc w trudnych chwilach, innowacyjne pomysły, mobilizacja do działania, wpojone wartości . To szansa której nie zmarnowałem”.

Jerzy Kurowicki

„Talenty to przede wszystkim ludzie. Dodają energii, zaciekawiają, pokazują inny punkt widzenia, wspierają. To motywacja, by działać więcej, wyjść poza schematy, rozwijać się”.

Dominika Kaczyńska